Loading...

piątek, 30 września, 2022

BATONY WĘGLOWODANOWO-BIAŁKOWE

Nie wiesz, czego potrzebujesz bardziej? Szukasz przekąski, która pomogłaby Ci przetrwać, a nie chcesz „wrzucać na ruszt” żywności niezdrowej i wysoko przetworzonej? Idealnym rozwiązaniem będą dla Ciebie batony białkowo-węglowodanowe. Batony takie zawierają składniki odżywcze zgromadzone w odpowiednich proporcjach, tak że są one zgodne z zapotrzebowanie energetycznym naszego ciała. Idealne po treningu, wspomagają regenerację tkanek.
Kiedy jeszcze? Batony węglowodanowo-białkowe mogą się także sprawdzić w przerwach między posiłkami, a nawet stanowić zamiennik normalnego dania, jeżeli konkretnego dnia po prostu nie mamy czasu, by zjeść coś „normalnego”.
Dlaczego warto? Batony to pełnowartościowa, szybka przekąska, zawierająca w sobie składniki odżywcze niezbędne do budowy silnej i zdrowej muskulatury. Niektóre z nich zawierają w sobie aminokwasy BCAA. Co więcej, batony są wygodne, możemy zabrać je ze sobą wszędzie i móc zaspokoić nawet większy głód w każdej sytuacji. Wspomagają regenerację, dodają energii oraz znacznie zwiększają wytrzymałość.
GAINERY W gainerach znajduje się to, czego pragnie każdy prawdziwy sportowiec – wartościowe węglowodany oraz białka, a także (dodatkowo!) witaminy i minerały. Obco brzmiąca nazwa pochodzi od słowa z języka angielskiego „gainer” co oznacza po prostu nabierać bądź zyskiwać. Sama nazwa jak widzimy wiele mówi o działaniu tego typu preparatow. Gainery sprawiają, że znacznie rozbudowujemy masę mięśniową, jesteśmy w stanie szybciej się regenerować po znacznym wysiłki fizycznym.
Co znajduje się w gainerach? Gainery maja w sobie białka oraz węglowodany, zgromadzone w różnych proporcjach. Proteiny z reguły stanowią maksymalnie 35% całości produktu.
Proporcje Dzięki takiemu rozmieszczeniu składników gainery stanowią doskonały produkt wspomagający procesy anaboliczne, równocześnie będąc prawdziwą bombą energii – wspomagającą nas w regeneracji tuż po treningu. w gainerach rolę węglowodanów przyjmują przede wszystkim cukry proste. To one przyspieszają regenerację tuż po treningu. Dzięki gainerom budujemy silną i zdrową muskulaturę.